Uborka Santana F1 1g – A kerted ropogós kincse!
A Santana F1 uborka vetőmaggal egy igazi csodát hozhatsz létre a kertedben! Képzeld el, ahogy a nyári napfényben érik a saját termesztésű, zamatos uborkád, ami nemcsak finom, de ellenálló és bőtermő is. Ez a hibrid fajta garantálja, hogy bőségesen lesz friss uborkád salátákhoz, savanyúsághoz vagy csak úgy, magában ropogtatva. Indulj el a kerti kalandban a Santana F1-gyel, és élvezd a házi ízek frissességét!
Miért jó választás a Santana F1 uborka?
- 🥒 Bőtermő hibrid: Készülj fel a bőséges termésre, ami garantáltan megtölti a spájzot és az asztalt friss, ropogós uborkával!
- 💚 Betegségekre ellenálló: A Santana F1 erős és egészséges, ellenálló képességének köszönhetően kevesebb gondod lesz a kártevőkkel és betegségekkel.
- 🌞 Hosszú betakarítási szezon: Élvezd a friss uborkát júliustól egészen szeptemberig, így hosszan örülhetsz a saját termésednek.
- 🥕 Sokoldalú felhasználás: Tökéletes választás friss fogyasztásra, salátákba, de kiválóan alkalmas befőzésre és savanyúságnak is.
Vetőmag információk és ültetési útmutató:
| Fajta | Santana F1-hibrid |
| Faj | Konzervuborka |
| Életciklus | Egynyári |
| Kezelés | Nem kezelt vetőmag |
| Növénymagasság | 200 cm |
| Vetési idő | Május |
| Vetési mélység | 2 cm |
| Optimális csírázási hőmérséklet | 20 °C |
| Átlagos csírázási idő | 6 nap |
| Sortávolság | 100 cm |
| Tőtávolság | 20 cm |
| Betakarítási idő | Július-Szeptember |
| Vetőmag igény 10 m2-re | 3 g |
| Magok száma 1g termékben | 50 db |
Tippek a termesztéshez:
Az uborka melegkedvelő növény, ezért csak májusban, a fagyveszély elmúltával vesd el a magokat. Válassz számára napos, szélvédett helyet és jó vízáteresztő, tápanyagban gazdag talajt. Ültetés előtt érdemes a talajt komposzttal vagy érett trágyával dúsítani. A magokat kb. 2 cm mélyre vesd el, és ne feledkezz meg a rendszeres öntözésről, különösen a terméskötés időszakában. Támasztékot is érdemes biztosítani a növénynek, hogy könnyebben fejlődjön és a termés is szebb legyen. A betakarítás júliustól szeptemberig tart, ahogy az uborkák elérik a kívánt méretet.
Ne habozz, rendeld meg a Santana F1 uborka vetőmagot, és élvezd a saját kertedből származó, ropogós finomságokat!




Kedvencek
Összehasonlítás
Pénztár
Fiók
Értékelések
Még nincsenek értékelések.