Landscaper Pro New Grass Gyeptelepítő Starter Műtrágya
A Landscaper Pro New Grass egy speciálisan gyeptelepítéshez ajánlott starter műtrágya, amely kulcsfontosságú a csíranövény kiegyensúlyozott fejlődésének elősegítésében. Akár új gyepet telepít, akár meglévő gyepeket vet felül, ez a műtrágya garantálja az egyenletes tápanyag-eloszlást, megóvva a fiatal növények érzékeny gyökereit a sérüléstől. Az apró szemcséknek köszönhetően a tápanyagok egyenletesen oszlanak el a talajban, a szabályozott feltáródásnak hála pedig nincs perzselésveszély.
Miért válassza a Landscaper Pro New Grass műtrágyát?
- 🌱 Kiegyensúlyozott fejlődés: Elősegíti a csíranövény optimális növekedését és erősödését a gyeptelepítés során.
- 🛡️ Gyökérvédelem: Meglévő gyepek felülvetésénél az egyenletes tápanyageloszlásnak köszönhetően a fiatal növények érzékeny gyökerei védettek maradnak.
- ✨ Egyenletes tápanyageloszlás: Az apró szemcseméret garantálja a homogén tápanyagkijuttatást.
- 🚫 Nincs perzselésveszély: A szabályozott tápanyag-feltáródásnak köszönhetően biztonságos a gyep számára.
- 🧪 Poly-S technológia: A burkolt műtrágyaszemcsék belső kéntartalmú rétege kulcsszerepet játszik a kórokozók elleni védelemben.
- 🌍 Környezetkímélő gyártás: Az egyik legkorszerűbb és leginkább környezettudatos gyártási technológiával készült.
- ☀️💧 Hatékony bármilyen éghajlaton: A nitrogén feltáródás független a talajhőmérséklettől és nedvességtartalomtól, így rövid idő alatt sűrű gyep fejlődik meleg/nedves és hűvös/száraz körülmények között egyaránt.
- ⏱️ Hosszú hatástartam: Akár 3 hónapon keresztül biztosítja a gyep számára szükséges tápanyagokat.
Műtrágya információk és alkalmazási útmutató:
| Összetétel | N: 20 %, P: 20 %, K: 8 % |
| Javasolt alkalmazási időszak | Március-szeptember |
| Szemcseméret | 0,7-1,4 mm |
| Burkolás | 100% burkolt (mini Poly-S) |
| Javasolt dózis | 35 g/m2 |
| Kapacitás | 15 kg-os zsák kb. 400-450 m2 területre elegendő |
| Hatástartam | 3 hónap |
| Kiszerelés | 15 kg |
Fontos tanácsok a Landscaper Pro New Grass használatához:
- ✅ A műtrágyát száraz lombfelületre juttassa ki.
- 💧 Kiszórás után azonnal öntözze be a területet, hogy a műtrágyaszemcsék a fű tövéhez tapadjanak.
- 🚫 Fagyos vagy aszályos időszakban ne alkalmazza.
- 🌱 Gyepszellőztetés esetén a műtrágyát a gyepszellőztető gép után használja, hogy megkímélje a műtrágyaszemcséket a roncsolódástól.
- 🛒 Kijuttatásához ajánljuk a Gardena Kézi szóró M és a Gardena Szórókocsi termékünket.
Tegye le az alapokat egy gyönyörű, egészséges gyephez a Landscaper Pro New Grass starter műtrágyával!




Kedvencek
Összehasonlítás
Pénztár
Fiók
Értékelések
Még nincsenek értékelések.